نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد.

“چه کسی X را در نزدیکی من دارد؟”

این سوالات متداول مشتریان از سال 2020 اهمیت بیشتری یافته است ، زیرا عموم مردم به اینترنت متکی هستند تا به آنها کمک کنند تا کالاها و خدمات خود را از راه دور تهیه کنند و در کمترین زمان ممکن در محل های تجاری صرف کنند.

گوگل این را دریافت می کند و گام های بعدی را بر می دارد تا خود را به عنوان واسطه این پرس و جو اساسی معرفی کند. تبدیل شدن به “لایه معاملات اینترنت”این گونه است دوست و همکار من دیوید میم از رسانه های نزدیک اهداف گوگل را در مورد خرید آنلاین و نقشی که آنها قصد دارند در آن انجام دهند ، توضیح می دهد. از آنجا که مشاغل محلی در همه جا برای پیاده سازی تجارت الکترونیکی و ویژگی های تحویل تلاش کرده اند ، Google نیز با پیشرفت های خاص خود بسیار مشغول بوده است.

شاید ساده ترین این همه فرصت برای شروع محصولات Google برای کسب و کار من باشد – نوعی رابط خرید پنجره مجازی که واقعاً می تواند لیست های شما را زیبا کند. استفاده از این ویژگی در داشبوردهای واجد شرایط GMB و با خروجی قابل مشاهده در چندین رابط جستجوی محلی ، آسان تر نخواهد بود. این آموزش تصویری به شما کمک می کند تا مهمترین محصولات و خدمات خود را به محصولات Google برای کسب و کار من اضافه کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید شما با جستجوی محلی در حال گسترش به سرعت هستید جستجوی خرید محلی

چه کسی می تواند و نمی تواند محصولات Google برای کسب و کار من را به لیست خود اضافه کند؟

اگر به داشبورد Google My Business وارد شده اید و در منوی سمت چپ برگه ای برای “محصولات” مشاهده می کنید ، به استثنای محصولات ذکر شده ، واجد شرایط هستید. اینجا که نمی توانید بارگذاری کنید

اگر پیوند “محصولات” را ندارید ، اما مشاهده می کنید که رقبای شما از آن استفاده می کنند ، احتمالاً آنها دارای یک دسته Google برای کسب و کار من هستند که شما از دست داده اید. استفاده کنید برنامه افزودنی جاسوسی Chrome GMB برای مشاهده همه دسته بندی های فهرست GMB رقیب ، بنابراین می توانید هر چیزی را که برای ایجاد گزینه “محصولات” در داشبورد شما ظاهر می شود ، اضافه کنید.

مستندات گوگل در مورد این ویژگی اظهار می دارد که برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محلی در نظر گرفته شده است و آنها مارک های بزرگ و چند مکان را ترجیح می دهند تا داده های محصول را از طریق تبلیغات موجودی محلیبه اگر Google این صفحه را برای قطع عددی بین یک تجارت متوسط ​​و یک زنجیره بزرگ ایجاد کند ، مفید خواهد بود.

در همین حال ، اگر در حال بازاریابی رستوران هستید ، لطفاً توجه داشته باشید که Google ترجیح می دهد از رستوران استفاده کنید غذاهای محبوب و منو برای نمایش پیشنهادات شما و نه گزینه محصولات. همچنین برای رستوران ها و مشاغل خدماتی ، توجه داشته باشید که افزودن موارد به عملکرد محصولات ، منوهای غذا یا خدمات را که توسط شخص ثالث برای شما ایجاد شده است حذف می کندبه باید آنها را با عملکرد منوی فوق الذکر یا برگه خدمات در داشبورد GMB خود دوباره ایجاد کنید.

چه چیزی را می توان به عنوان محصول به فهرستهای Google برای کسب و کار من اضافه کرد؟

می توانید موارد زیر را به عنوان محصولات لیست کنید:

در واقع باید لیست خدمات خود را به عنوان محصولات ذکر کرد ، زیرا آنها بیشتر قابل مشاهده هستند و دارای نیازهای قوی و مرتبط برای اقدام هستند. تا آنجا که من دیدم ، Google هیچ مشکلی با شما ندارد که هر دو محصول و خدمات را در لیست خود داشته باشید ، بنابراین می توانید هر دو را انجام دهید!

نحوه افزودن محصولات به داشبورد Google My Business در 10 مرحله آسان

برای سازماندهی خود ، یک صفحه گسترده (یا یک کپی از این رایگان تهیه کنید من برای شما ایجاد کردم) شامل همه محصولاتی است که قصد دارید لیست کنید و فیلدی را در آن قرار دهید:

 • تصویر محصول

 • نام محصول

 • دسته بندی

 • قیمت

 • شرح

 • دکمه

 • ارتباط دادن

قبل از اینکه شروع کنی: توجه داشته باشید که آخرین محصولی که اضافه می کنید محصولی است که ابتدا در نمایه شما نمایش داده می شود. بنابراین ، بهترین ها را برای آخرش ذخیره کنید. اشتباه؟ می توانید یک محصول را حذف کرده و مجدداً به عنوان جدیدترین مورد اضافه کنید ، که باعث می شود ابتدا نمایش داده شود ، یا می توانید یک محصول را به شیوه ای جزئی ویرایش کنید و ویرایش نیز باعث سفارش مجدد مجموعه محصولات شود.

حالا شما آماده شروع کار هستید!

مرحله 1: برای فهرست موردنظر برای افزودن محصولات به داشبورد Google My Business وارد شوید و روی برگه محصولات در منوی ناوبری سمت چپ کلیک کنید:

گام 2به با این کار پنجره ای باز می شود که به شما می گوید چند نفر لیست شما را در ماه گذشته مشاهده کرده اند و از شما می خواهد محصولات خود را اضافه کنید. روی دکمه “شروع به کار” کلیک کنید.

مرحله 3به این جادوگر ساده برای افزودن محصولات شما را به نمایش می گذارد

مرحله 4: با افزودن یک عکس 1200 900 900 که نمایانگر اولین محصول شما است ، شروع کنید. توصیه می کنم از عکس ها و گرافیک های اصلی به جای عکس های ذخیره شده استفاده کنید ، و اگر بخواهید نام محصول را در متن روی تصویر قرار دهید ، می تواند یک تصویر بصری جسورانه ایجاد کند.

مرحله 5: نام محصول خود را بگذارید:

مرحله 6: یک دسته بندی برای محصول ایجاد کنید. اگر این اولین محصولی است که به لیست خود اضافه کرده اید ، هیچ چیز در کشویی وجود نخواهد داشت. با افزودن محصولات و دسته بندی های بیشتر ، دسته هایی که قبلاً ایجاد کرده اید در منوی کشویی ظاهر می شوند و می توانید آنها را انتخاب کنید تا در محصول بعدی که اضافه می کنید اعمال شود ، یا می توانید دسته های جدید بیشتری ایجاد کنید.

مرحله 7به در صورت تمایل ، قیمت را وارد کنید. شما می توانید یک قیمت واحد وارد کنید ، یا از ضامن خاکستری کوچک در سمت راست برای وارد کردن حداقل و حداکثر محدوده قیمت استفاده کنید. در این قسمت از حروف یا نمادها استفاده نکنید وگرنه Google آنها را رد می کند. ساختار قیمت گذاری محصولات ما در Moz پیچیده است ، با پیشنهادات ویژه و قیمت های متفاوت برای مشتریان ماهانه در مقابل مشتریان سالانه ، بنابراین ما انتخاب کردیم که این قسمت را خالی بگذاریم ، اما اگر قیمت شما ساده است و تحت تغییرات مکرر نیست که نیاز به به روز رسانی شما دارد قیمت گذاری به طور منظم ، ایده خوبی است که آن را اضافه کنید.

مرحله 8: توضیحات محصول را تا حداکثر 1000 نویسه اضافه کنید. انجام این کار اختیاری است ، اما مطمئناً باید از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید و در مورد مزایای محصول صحبت کنید. من توضیح کوتاهی در مورد محصول Moz Pro ، به علاوه توصیف مشتری ارائه کردم.

مرحله 9: از بین گزینه های بیشتر بیاموزید ، خرید ، سفارش آنلاین یا دریافت پیشنهاد ، یک دکمه فراخوان به اقدام اضافه کنید. همچنین گزینه ای برای افزودن دکمه وجود ندارد ، اما چرا باید از آوردن مشتریان از لیست خود به وب سایت خود صرف نظر کرد؟ در قسمت “پیوند برای دکمه خود” ، آدرس صفحه ای را که می خواهید مشتری به آن در وب سایت شما منتقل شود ، اضافه کنید. اگر می خواهید نحوه عملکرد لیست محصولات خود را اندازه گیری کنید ، از برچسب گذاری UTM در پیوندی که وارد می کنید استفاده کنید و متأسفانه می توانید مشارکت در Google Analytics را ردیابی کنید ، هر چند نه در GMB Insights.

مرحله 10: برای اطمینان از اینکه از ورود خود راضی هستید ، یکبار دیگر به تمام مواردی که وارد کرده اید نگاهی بیندازید و سپس دکمه آبی “ذخیره” را فشار دهید. سپس Google محصول را در داشبورد خود به شما نشان می دهد:

و با افزودن محصولات و دسته بندی محصولات بیشتر ، می توانید آنها را در بخش “محصولات” داشبورد GMB خود مشاهده کنید:

و ، presto! در عرض چند دقیقه تا چند ساعت ، هنگام جستجوی نام تجاری (یا نام تجاری + شهر ، اگر Google کمی گیج شده است) باید محصولات خود را در نمایه Google Business خود مشاهده کنید:

مشتریان می توانند روی پیوند “مشاهده همه” کلیک کنند تا همه محصولاتی را که لیست کرده اید مشاهده کنند:

یا ، آنها می توانند با استفاده از دسته بندی محصولاتی که ایجاد کرده اید ، کاوش کنند. ببینید این دکمه های دسته بندی چقدر بزرگ و جسورانه هستند و پیشنهادات کلیدی کسب و کار شما را برجسته می کند!

و همچنین در نسخه Google Finder فهرست GMB شما نشان داده می شود ، هرچند تا آنجا که من دیدم ، در نسخه Google Maps لیست شما نیست:

سوال بزرگ: آیا باید از محصولات GMB استفاده کنید؟

می تواند و نباید هرگز یکسان باشد. شما به تازگی یاد گرفته اید که آیا می توانید موجودی خود را از طریق محصولات GMB بارگذاری کنید یا نه و قطعاً می توانید این کار را انجام دهید! اما برای تعیین اینکه آیا شما باید برای انجام این کار وقت بگذارید ، همه موارد زیر را در نظر بگیرید:

شاید آره!

 1. پذیرش محصولات Google برای کسب و کار من هنوز آنقدر کم است که اگر محصولات خود را اضافه کنید ، واقعاً فهرست شما از بیشتر رقبای شما در اکثر بازارها پرتر می شود. این یک تفاوت رقابتی قطعی است.

 2. اگر توانایی گرفتن عکس های با کیفیت خوب یا داشتن یک طراح گرافیک داخلی را دارید که می تواند به طور موثری تصاویری را برای شما طراحی کند ، عکس های محصول عنصر بصری بسیار جذابی را به لیست شما اضافه می کند. اگر می خواهید یک لیست ساده را جذاب تر کنید ، این یک گزینه عالی است.

 3. اگر موجودی نسبتاً پایداری دارید ، بدین معنا که مجبور نخواهید بود لیست محصولات موجود را به طور مداوم ویرایش کنید تا در صورت عدم دسترسی به کالاها از سرخوردگی مشتری جلوگیری کنید ، این شرط خوبی است. اگر قیمت محصولات ثابت شما تغییر کرد ، ممکن است بخواهید از نمایش قیمت ها صرف نظر کنید.

 4. اگر نیاز دارید که هرگونه ترافیک اضافی را به وب سایت و سبد خرید خود هدایت کنید ، مطمئناً این یک فرصت است. این امتیاز اضافه شده است که این ترافیک به احتمال زیاد ترافیک واجد شرایط است ، زیرا جستجوگر به دنبال چیزی خاص است.

 5. اگر هنوز نتوانسته اید در یک راه حل تجارت الکترونیکی کامل برای مشاغل محلی خود سرمایه گذاری کنید ، محصولات GMB را اولین گام برای آگاه سازی خریداران از موجودی خود برای فروش در نظر بگیرید ، حتی اگر هنوز نتوانسته اید تمایل آنها را برای خرید برآورده کنید. بصورت آنلاین

 6. در نهایت ، رای “بله” برای افزودن محصولات به لیست GMB شما می تواند با فرهنگ همدلی شرکت شما سازگار باشد. صرف نظر از اینکه کجا تجارت می کنید ، جامعه شما مملو از بزرگان ، همسایگان با مشکلات جدی بهداشتی و کودکان کوچک واکسینه نشده است که به خاطر ایمنی تا زمانی که همه گیری با ما است در خانه می مانند. شما می توانید محصولات GMB را نوعی خرید پنجره مجازی برای این اعضای با ارزش جامعه بدانید و اگر بتوانید ویترین محصول خود را با وانت بار یا تحویل در خانه متصل کنید ، تلاش شما شهر شما را به مکانی دلسوزتر و با منابع بیشتر برای تماس تبدیل کرده است. خانه از فیلد توضیحات و دکمه ها استفاده کنید تا مردم بدانند چگونه می توانید محصولات خود را با خیال راحت به دست آنها برسانید.

شاید نه!

 1. اگر موجودی شما به طور مداوم تغییر می کند ، باید ارزیابی کنید که آیا منابع داخلی لازم برای ویرایش منظم محصول خود در داشبورد GMB را دارید یا خیر.

 2. اگر موجودی شما بزرگ است ، ممکن است مایل نباشید هر محصول را به آن اضافه کنید. در عوض ، می توانید یک محصول نماینده برای هر دسته اصلی از کالاها اضافه کنید و توضیحات را بنویسید تا مشخص شود که شما انتخاب گسترده ای از این نوع اقلام دارید.

 3. تلفن های همراه این روزها می توانند عکس های فوق العاده ای بگیرند ، اما اگر عکس های شما فقط عالی به نظر نرسند ، ممکن است دیدن تصاویر با کیفیت پایین برای مشتریان خسته کننده باشد. ممکن است بخواهید افزودن محصولات را متوقف کنید تا زمانی که یاد بگیرید عکاسی کنید که تصویری حرفه ای از کیفیت کالا و خدمات شما ایجاد می کند.

 4. برخی از صاحبان مشاغل ممکن است نسبت به افزایش مشارکت گوگل بین آنها و مشتریان خود احساس تردید کنند و ترجیح می دهند به جای اختصاص منابع اضافی به ویژگی های Google برای کسب و کار من ، در وب سایت خود کار کنند.

 5. اگر منابع شما محدود است ، ممکن است ترجیح دهید در حال حاضر محصولات Google برای کسب و کار من را کنار بگذارید و مستقیماً به آن بروید Google Shopping، با رابط کاربری پیچیده تر آن.

به طور کلی ، اکثر مشاغل محلی از اختصاص مقداری زمان به افزودن محصولات Google برای کسب و کار من سود خواهند برد. گوگل به ما هر دلیلی را برای این باور داده است که آنها تمرکز زیادی بر خرید دارند ، که دو نشانه اصلی آنها است اولین نمودار خرید در ورودی/خروجی این بهار گذشته و ساخت آن بارگذاری رایگان محصولات در Google Shopping در سال 2020. همه ما در چند دهه گذشته با هم آموخته ایم که وقتی Google بر روی منطقه ای از جستجو بزرگنمایی می کند ، ما باید حداقل به نحوه تلاش آنها برای مارک های محلی خود توجه داشته باشیم.

شما چندین فرصت برای افزایش دید آنلاین موجودی خود دارید و در حال حاضر ، محصولات Google برای کسب و کار من ساده ترین راه برای ورود به این کار است. فصل خرید تعطیلات فوق العاده نزدیک است ، و اگر بارگیری محصولات را امروز شروع کنید ، اینطور خواهد بود شما فهرستی که به عنوان مکانی که مشتریان محلی در ماه دسامبر می خواهند برجسته است.

Source link